Nabídka již není aktuální.

Hledáme vhodné kandidáty na pozici: Seřizovač / ka

Náplň práce:

    • provádění předepsané preventivní údržby všech strojů na dané lince
    • vedení předepsaných záznamů o provozu strojů na lince
    • podílet se na zaškolování operátorek výroby
    • provádět průběžné hodnocení výkonnosti operátorek své směny
    • budete zodpovídat za kvalitu výroby - provádět namátkovou kontrolu kvality práce operátorek výroby
    • provádět záznamy do výrobních dokumentů - chybové karty, regulační karty atd.

Požadujeme:

    • SŠ/SOU obor elektro
    • výhodou bude - pokud budete mít platnou zkoušku dle vyhlášky 50
    • znalost elektronického řízení výrobních linek včetně řídicích systémů
    • ochota pracovat ve směnném režimu
    • manuální zručnost, základní technické dovednosti
    • samostatost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:

    • zajímavé mzdové ohodnocení
    • měsíční odměnu dle plnění osobních cílů do výše 2.600 Kč
    • 13. mzdu ve formě roční odměny dle splnění podmínek
    • nadstandardní příplatky za přesčasy, víkendy, práci v odpolední a noční směně
    • příspěvek na penzijní připojištění
    • bonus za odpracované roky
    • příspěvek na letní tábory/ozdravné pobyty dětí zaměstnanců
    • 25 dnů dovolené
    • čisté a tiché pracovní prostředí
    • dotované závodní stravování - zaměstnanec hradí 28 Kč
    • pro noční směny náhrada stravenkou
    • firemní akce (sportovní den, vánoční večírek...)
    • pracovní smlouvu na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
    • Nástupní bonus 25.000 Kč, který bude vyplacen po dovršení 6 odpracovaných měsíců.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Hradec Králové (Žukovského 888/2)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

15.12.2018