SEŘIZOVAČ / KA VÝROBNÍHO STROJE - HPP - TEPLICE - až 28 . 000 Kč

Hledáme do našeho týmu nové posily,na pozici technicky zdatného seřizovač/ka. Máme nově vyšší mzdy a benefity.

Co Vám nabízíme:

  • Měsíční mzda v průměru 35 500 Kč
  • Prémie až 20% v průměru 4 900 Kč/měsíc
  • Příplatky za přesčas, noc, odpolední směnu a víkend
  • Stravenkový paušál v průměru 2 100 Kč do výplaty
  • 5 týdnu dovolené
  • Možnost týdenních záloh
  • Možnost přesčasů

Náplň Vaší práce :

  • Oprava, údržba, manuální nastavení a seřízení výrobního stroje
  • Diagnostika, obsluha a kontrola chodu výrobního stroje
  • Práce ve třísměnném provozu (R-O-N), víkendy volné

Co požadujeme Vás :

  • Praxe na obdobné pozici min.1 rok PODMÍNKOU
  • Manuální zručnost, základní čtení tech.dokumentace, učenlivost
  • Dobrá pracovní morálka
  • Plnoletost a trestní bezúhonost
  • Nástup možný IHNED
  • Výuční list podmínkou
Od prvního kontaktu, až po samotný nástup je Vám plně k dispozici usměvavá koordinátorka Štěpánka, která vás provede celým procesem nástupu. Nadále se pak o Vás bude starat a bude Vám nápomocná během Vašeho pracovního poměru u nás. S námi na to nejste sami. Neváhejte mne kontaktovat : tel: +420770173666 e-mail : stepanka.kudrnova@jobleader.cz

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

12.10.2021