Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Seřizovač CNC strojů - kmenový stav Dnešice

Hledáte pracovní uplatnění poblíž Dnešic? Hledáte práci v čistém a moderním provozu? A přitom všem chcete pracovat v menší společnosti, kde budou znát Vaše jméno? Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou zdravotnických přístrojů a prostředků hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozici SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ.

Náplň práce:

  • seřizování, programování a obsluha CNC strojů a dalších zařízení
  • rozměrová a vizuální kontrola výrobků
  • vedení výrobní dokumentace
  • pravidelná údržba strojů a provádění kontrol
  • udržování čistoty pracovního místa, strojů a jejich okolí

Požadujeme:

  • SOU technického zaměření
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • manuální zručnost
  • znalost technologických operací v oblasti opracování materiálu
  • základy CNC programování
  • organizační schopnosti
  • schopnost samostatného rozhodování
  • schopnost dodržování pracovních nařízení a postupů
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • nástup možný IHNED či DLE DOMLUVY
  • místo výkonu práce: DNEŠICE
  • zázemí stabilní společnosti
  • práce ve 2směnném provozu
  • zajímavé pracovní ohodnocení
  • stravenky v hodnotě 90Kč/hod
  • příspěvek na dopravu, docházkový bonus
  • nástup do KMENOVÉHO STAVU
  • 13. plat při dobrém hospodaření firmy

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Přeštice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

14.6.2019