Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Seřizovač a operátor výroby

Nabídka již není aktuální

FK Brno Engineering s.r.o.

Jsme mladá společnost, zabývající se výrobou zbraní a momentálně hledáme do našeho týmu novou posilu na pozici: Seřizovač / operátor výroby pro detašované pracoviště ve Slavičíně.

Náplň práce:

- Laborace nábojů (zaškolíme)

- Ostatní práce dle pokynu vedoucího pracovníka

Požadavky:

- Zkušenosti ve výrobním podniku

- Ochota pracovat ve dvousměnném provozu

- Manuální zručnost

- Znalost čtení technické dokumentace, základní znalost technologických procesů ve výrobě výhodou

- Aktivní přístup, komunikační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost

- Vlastní zbrojí průkaz (výhodou)

Co Vám můžeme nabídnout

- Mzdové ohodnocení dle prokázaných zkušeností a znalostí

- Stravenky v hodnotě 110Kč

- Nástup možný ihned

- Práce v přátelském týmu

- Možnost získání znalostí a dovedností ve specifickém strojírenském odvětví – výroba zbraní

Možnost získání zbrojního průkazu – náklady hradí firma

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Slavičín

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

1.10.2018
OK
/* Not affection functionality */