SEŘIZOVAČ A OBSLUHA CNC (M/Ž), SKVĚLÁ MZDA 35 000 - 46 000 KČ/M.

Do celosvětově známého podniku vyrábějící stavební stroje se sídlem v DOBŘÍŠI hledáme aktuálně šikovné pracovníky na pozici Seřizovače a obsluhy CNC na ohraňovací lis nebo na laser (m/ž). Zajištěny autobusové svozy z Příbrami, Hořovic, Prahy a Sedlčan!

Náplň práce obsluhy lisu:

  • ohýbání dílů na CNC stroji dle návodky
  • kontrola a měření měřícími nástroji
  • kontrola strojního zařízení
  • znalost výkresové dokumentace
  • práce ve vícesměnném provozu - ranní, odpolední a noční směna

Náplň práce laseru:

  • seřizování a zadávání programu do CNC laseru
  • obsluha CNC stroje
  • práce v nepřetržitém provozu ve 12h směnách

Požadujeme:

  • ochotu učit se novým věcem
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve vícesměnném nebo nepřetržitém provozu
  • počet míst - 3

Nabízíme:

  • měsíční mzdu od 35 000 Kč podle praxe a zkušeností mzda až 46 000 Kč
  • osobní ohodnocení do výše 4 000,- Kč/měsíčně
  • příplatky nad rámec zákoníku práce - noční směna 20%, odpolední směna 6 Kč/h, přesčas 25%, sobota a neděle 40%, svátek 100%
  • svoz firemním autobusem ZDARMA (na směnu i ze směny z Příbrami, Hořovic, Prahy(Na Knížecí, Modřan) a Sedlčan)
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr přímo do společnosti!
  • bonus za doporučení až 18 000 Kč
  • bonus za docházku až 10 000 Kč ročně
  • závodní stravování
  • 25 dní dovolené
  • pitný režim
  • firemní prádelna
  • podrobné úvodní zaškolení
Pokud Vás nabídka zaujala, ozvěte se nám níže stisknutím tlačítka odpovědět a přiložte svůj životopis. Těšíme se na Vaši reakci.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Dobříš

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

35000 - 46000 Kč/měs.

Datum zadání:

30.7.2022
/* Not affection functionality */