Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Senior účetní (hlavní účetní)

Pro slušnou výrobní společnost hledáme zkušenou účetní.

Co budete dělat nejčastěji?

  • podvojné účtování
  • přípravu příkazů k úhradě
  • zpracovávat přiznání DPH (kontrolní hlášení a souhrnné hlášení)
  • zpracovávat přiznání silniční daně a hlášení Intrastat

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • předchozí praxe min. 3 roky na pozici účetní
  • znalost podvojného účetnictví
  • pokročilá znalost práce v MS Excel
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • časová flexibilita (např. při uzávěrkách apod.)

Pokud umíte další věci, tak za ně budeme rádi:

  • zkušenost se zpracováním kompletního účetnictví
  • zkušenost práce v ERP Helios
  • znalost mzdové agendy

Co vám můžeme nabídnout:

  • zázemí silné a stabilní české společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na důchodové připojištění až 1.500 Kč
  • dotované závodní stravování
  • prázdninový a vánoční bonus
  • odměna za plnou docházku
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní akce
  • Sick Days
  • roční valorizace mezd
  • možnost se dále rozvíjet pomocí firmou placených školení

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

5.7.2020