Senior Solution Architect – HW a SW (Infrastruktura datových center)

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta, úspěšnou mezinárodní IT společnost, obsazujeme pracovní pozici: Senior Solution Architect – HW a SW (Infrastruktura datových center)

Náplň práce a zodpovědnosti:

Analýza potřeb zákazníků Návrhy řešení designu infrastruktury pro zákazníky v jejich datových centrech (od HW vrstvy až po vrstvu virtualizace, zálohování a SQL) Spolupráce se specialisty z dalších oblastí za účelem navržení ucelených řešení Tvorba dokumentace a designu jako podklad pro realizace nebo do nabídek Podpora prodeje ICT řešení Komunikace s obchodním týmem, zákazníky a implementačními specialisty

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti:

Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, ideálně IT nebo technického směru 5 až 10 let praxe v IT (znalost systémového specialisty výhodou) Schopnost navrhnout a popsat design a řešení infrastruktury založené na Wintel a Microsoft technologiích Výborná znalost IT architektury (servery, storage, virtualizace, SQL, backup, networking) Základní znalosti licencování produktů Microsoft, VMware, Backup Aktivní přístup, samostatnost, prezentační dovednosti, schopnost vést jednání se zákazníky Anglický jazyk na komunikativní úrovni včetně znalosti technických pojmů

Klient nabízí:

Práci v příjemném a stabilním pracovním týmu odborníků Samostatnou a zodpovědnou práci Motivující platové ohodnocení Možnost čerpat širokou škálu firemních benefitů Možnost odborného i profesního růstu – možnost vlastního rozvoje v oblasti IT Nástup dohodou Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu v českém jazyce na e-mailové adrese: [e-mail byl skryt]. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál! Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme. Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Datum zadání:

4.2.2016

Podobné nabídky

Hledaní práce

Solution architect JOB LEADER CZECH s.r.o. | Praha

Sw/hw specialisté #7135623 People Consulting s.r.o. | Praha

Java Developer/ SW Engineer #5453944 People Consulting s.r.o. | Praha

Senior Logistics Specialist People Place and Partners, a. s. | Praha

senior HR recruiter Agentura Salvia, s.r.o. | Praha


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */