Senior Lean Specialista/zázemí v nadnárodní společnosti/

Nabídka již není aktuální

Pro naše oddělení Performance hledáme zaměstnance na výše uvedenou pozici.

Pracovní náplň:

cílené projektové zlepšování úzkých míst a pilotní zavádění nových přístupů koordinace aktivit vedoucích k úsporám, navrhování vhodných metodik k dosažení cílů, spolupráce na tvorbě plánu implementace příprava plánů aktivit (implementace) do operativních plánů společnosti zlepšování zažitých výrobních postupů a procesů zavádění a školení nových standardů spolupráce s vedoucími jednotlivých oddělení využívání metodiky Lean jako nástroje pro efektivní řešení problémů ve výrobě

Požadujeme:

ukončené SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru praxe 3-5 let v oblasti neustálého zlepšování ve výrobní společnosti komunikativní znalost anglického jazyka znalost MS Office na uživatelské úrovni znalost metod štíhlé výroby - LEAN + zkušenosti s tvorbou standardů a školením (5S, TPM, Idea Management, Jidoka, JIT, kanban,...) týmový hráč, pozitivní přístup k práci, schopnosti rychle řešit problémy a určovat časové priority, odolnost vůči stresu, samostatnost, rozhodnost, organizační schopnosti, schopnost přijmout zodpovědnost praxe z automotive nebo aviation výhodou Six Sigma Green Belt/Black Belt či certifikace Kaizen Manager /Kaizen Trenér - výhodou zkušenost s vedením velkých zlepšovacích projektů typu: zvyšování OEE, redukce zásob, navrhování výrobních linech, zvyšování jejich kapacity.

Nabízíme Vám:

Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti Možnost dalšího profesního růstu Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně) Měsíční prémie za výsledky práce Roční výkonnostní odměnu Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce Dotované závodní stravování Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce Sportovní a kulturní aktivity Zvýhodněné mobilní tarify Flexibilní pracovní dobu

Pracoviště:

Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Zařazeno v oborech:

Datum zadání:

27.7.2018