Senior elektrotechnik

Pro našeho významného klienta, hledáme kandidáta s nástupem do kmenového stavu na pozici:

SENIOR ELEKTROTECHNIK/MECHATRONIK

Náplň práce:

- Samostatné provádění diagnostiky, vytipování dílů, oprav a komunikace s dodavateli
- Projektové vedení přestaveb strojů a úprav automatizace
- Ochota provádět i mechanické opravy výhodou
- Zkušenost s prováděním běžné administrace skladového hospodářství a záznamů   údržby
- Občasné programování PLC za účelem optimalizace stávajících programů a nových projektů
- Schopnost vnímat detail, vést si záznamy
- Týmová spolupráce - komunikace s dodavateli a kolegy v Německu (mateřský závod)

Požadavky:

- min. SŠ/vyučen technického směru
- praxe ve výrobní společnosti, automobilový průmysl a oblast obrábění/tváření kovů výhodou

- relevantní praxe 6-8 let
- Znalost výkresové dokumentace
- znalost vyhlášky 50 § 6 podmínkou
- Znalost práce na PC (MS Office)
- Základní znalost programování PLC podmínkou

- Výhodou je pokročilá znalost alespoň jednoho z následujících CNC řídících systémů: Sinumeric, Fanuc, Mitsubishi, Heidenheim, popř. jiného standardního řídícího systému
- Angličtina – pokročilá – denní komunikace
- Zkušenost s vedením týmu
- Řidičký průkaz sk. B
- Analytické a logické myšleni, orientace na výsledek

Nabízíme:

- HPP na dobu neurčitou
- Zajímavé mzdové ohodnocení - závislé i od Vaší praxe
- firmení benefity
- Možnost kariérního růstu

V případě, že Vás naše nabídka práce zaujala, reagujte prosím prostřednictvím odpovědního formuláře s Vaším přiloženým aktuálním životopisem.

Budeme se těšit na vaše reakce.

Děkujeme

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Slatina)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

24.9.2018