Pro našeho klienta, síť hotelů v ČR, hledáme kandidáty na pozici Šéf-cukrář/ka.

Náplň práce:

    • příprava cukrářských výrobků hotelového provozu dle stávajících a nových receptur
    • zodpovědnost za příjem surovin a jejich uskladnění
    • efektivní organizace práce svých podřízených - cukrářů a cukrářek (vedení týmu 4 osob)
    • praktická výuka učňů - seznamuje je s provozem kuchyně, technikami přípravy pokrmů, standardy hotelu,
  • odborná podpora a motivace mladých spolupracovníků - pomoc radou i skutkem

Požadavky:

    • výuční list v oboru cukrář nebo předchozí praxi v oboru
    • vítáme zkušenost s vedením menšího týmu
    • zájem o obor a kreativní myšlení je to, co Vám nesmí chybět
    • být časově flexibilní - práce 5 dní v týdnu / pracuje se 8 hod denně, většinou od pondělí do pátku /
    • mít příjemné vystupování a být týmový hráč

Nabízíme:

    • firemní benefity (slevy na služby, zvýhodněné stravování, školení, měsíční odměny, roční odměny, teambuildingy atd., multisport)
    • zázemí stabilní české společnosti
    • platové ohodnocení 27 - 30.000,- Kč - roční odměny, věrnostní bonusy

Našli jste se v této práci? V tom případě nám určitě pošlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce. Prosím nezapomeňte doplnit souhlas se zpracováním osobních údajů: "Odesláním životopisu ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb souhlasím se správou, zpracováním a uchováním osobních údajů uvedených v mém životopise provozovatelem HRQ CZ, s. r. o. za účelem zprostředkování zaměstnání.

Svůj souhlas dávám na dobu 5 let a beru na vědomí, že souhlas je možné kdykoli odvolat před uplynutím dané doby a to prostřednictvím e-mailu nebo písemnou formou zasláním na adresu Jugoslávská 620/29, 120 00 Praha 2.

Provozovatel prohlašuje, že v případě písemné žádosti dotyčné osoby o ukončení zpracování před uvedenou dobou, budou její osobní údaje vymazané v době 30 dní od doručení odvolání souhlasu."

Těšíme se na váš životopis, který prosím zašlete na uvedený email. Pokud připíšete i pár řádek o Vás a o Vaši motivaci, budeme rádi. Děkujeme.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Multisport karta, Příspěvek na penzijní připojištění, Dovolená navíc,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

30.5.2018