SAP konzultant

NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Pro klienta hledáme SAP konzultanty na modul HR, kteří chtějí být součástí stabilní, ale dynamické společnosti z Brna. Na této pozici budete součástí mezinárodního SAP týmu a budete u zrodu zajímavých mezinárodních projektů v oblasti HR. Firma též dobře zaplatí.

Jste zkušený uživatel modulu HR v SAPu, rozumíte dobře jeho procesům a organizační struktuře, máte zkušenosti se SAP BW datové modelování (datové toky 3.x a 7.x) a nástroji BEx (návrhář dotazu, analyzátor, sešity)? SAP Business Objects, zejména Crystal Reports, Design studio a analýzy pro MS Office? Tak neváhejte zjistit více informací:

Jaká je náplň práce?

    • Podpora 2. a 3. úrovně v oblasti BI (Obchodní inteligence)
    • Odpovědnost za standardní projekty zavádění ERP
    • Spolupráce v rámci mezinárodního týmu o projektech
    • Správa dokumentace a její tvorba
    • Změny v současných datových modelech a vývoj nových datových toků
    • Změny v aktuálních dotazech / zprávách a vytvoření nových přehledů

Co vám nabízí firma?

    • práci pro stabilní mezinárodní společnost v regionu
    • 13., 14., 15. mzda
    • příspěvek na zdravotní péči
    • 6 týdnů dovolené
    • závodní stravování
    • penzijní připojištění
    • příspěvek na jazykové vzdělávání
    • kulturní a společenské akce
    • další výhody a příplatky dle nadstandardního sociálního programu

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Třebíč (Žerotínovo nám. 13/23)

Typ smluvního vztahu:

Benefity:

13. plat, Příspěvek na penzijní připojištění, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 60 tisíc

Datum zadání:

30.8.2017