Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Samostatný provozní technik - pro obchodní centrum, mzda až 25tis. Kš/měs.

Náplň práce:

  • Kontrola technologií
  • Celková správa a údržba nemovitosti (drobné dílčí práce)
  • Kontrola chodu budovy
  • Zajištění prací spojených s elektroinstalací
  • Práce ve výškách
  • Práce v nepřetržitém směnném provozu

Požadujeme:

  • Odborná způsobilost v elektrotechnice vyhl. č 50 /1978 Sb § 6 a vyšší podmínkou
  • Zkušenost s údržbou technických zařízení budovy (vzduchotechniky, chlazení,
vratové a dveřní systémy, osvětlení, aj.)
  • Fyzická zdatnost
  • počet míst - 5

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost uplatnění svých dovedností a invence v prostředí moderního objektu
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
  • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Bohatý motivační program

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Olomouc (Polská 1201/1)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Služby
Úklid/údržba

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

20000 - 25000 Kč/měs.

Datum zadání:

1.7.2020