Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Samostatná Účetní

Nabídka již není aktuální

Hledáme posilu pro naše účetní oddělení, která by ze začátku pomáhala naší hlavní účetní s analytikou účtování na střediska, zakázky. Bude jednat zejména o přijaté faktury. Postupným zapracováním bude této posile přibývat kvalifikovanější práce s budoucím výhledem komplexního vedení účetnictví firmy.

Náplň práce:

    • zpracování faktur, fakturace a likvidace faktur
    • zajišťování dat pro zpracování faktur
    • pořizování a expedice faktur odběratelům a vypracovávání prvotních podkladů pro zpracování faktur a účetnictví
    • kontrola správnosti dodaných faktur a jejich evidence
  • postupné přebírání komplexního účetnictví firmy:
      • práce s jednotlivými projekty, příprava pro externí investice, dotace a jiné způsoby financování
      • základní příprava podkladů pro financování, výkazy, komentáře, seznamy leasingů, úvěrů, přípravné práce …
      • působit jako zástup za účetní v době její nepřítomnosti
      • odborný růst v rámci měsíců, „kariérní“ posun v řádu let
      • Práce v účetním systému Pohoda (Pamica)

 Bez čeho se na této pozici neobejdete?

    • Zkušenosti z oblasti účetnictví (podvojné účetnictví pro firmu) alespoň 2 roky
    • Ideálně VŠ vzdělání, ale není podmínkou
    • Zájem vést účetnictví pro jednu firmu, dělat ekonoma
    • Analytické myšlení, pečlivost

 Nabízíme:

    • Odborný a kariérní růst
    • Individuální přístup k zaměstnancům
    • 5 týdnů dovolené
    • Stravenky
    • Homeoffice
    • Flexibilní pracovní doba
    • Občerstvení na pracovišti zdarma
    • Kurzy angličtiny v pracovní době
    • Multisport karta

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Cejl 825/20)

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Multisport karta, Notebook, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Home office, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

3.10.2018