Nabídka již není aktuální

Samostatná účetní Pro našeho významného klienta, výrobní společnost působící v oboru kartonážní výroby již více jak 20 let, aktuálně hledáme do přátelského kolektivu vhodného kandidáta na pozici samostatná /ý účetní.

Náplň práce:

  • vedení podvojného účetnictví vyjma mezd
  • účtování přijatých faktur a pokladen tuzemských i zahraničních
  • kontrola účtování faktur vydaných
  • účtování ostatních účetních dokladů, skladových pohybů
  • kontrola správnosti náležitostí účetních dokladů
  • zpracování měsíčního přiznání k DPH, kontrolního hlášení a souhrnného hlášení
  • kontrola inkasa pohledávek
  • příprava podkladů pro pravidelné inventury účtů a pro roční závěrku
  • zpracování statistických výkazů a výkazů EKO-KOM.

Co požadujeme:

  • SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky, praktické zkušenosti
  • výborná znalost práce na PC
  • znalost účetnictví a daňových zákonů
  • analytické myšlení
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost při práci
  • znalost systému Money S3/S4 výhodou.

Co nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • přátelský kolektiv
  • příspěvek na stravenky / příspěvek na stravování
  • pravidelné týmové aktivity a akce pořádané zaměstnavatelem
  • účast na vzdělávacích kurzech či školeních
  • pracoviště v blízkosti centra města
V případě, že Vás tato pozice zaujala, zasílejte své životopisy na e-mail: [e-mail byl skryt] . V případě dalších dotazů volejte na tel. číslo 773685555

Pracoviště:

Jihomoravský kraj

Datum zadání:

27.7.2018