SÁLOVÁ SESTRA – INSTRUMENTÁŘKA – PRAHA 7 a PRAHA 9

Pro našeho klienta, který je provozovatelem soukromého klinického centra v Praze 7 a v Praze 9, poskytující zejména léčebnou péči v gynekologii, plastické a estetické chirurgii, reprodukční medicíně, hledáme posilu do týmu, a to na pozici sálová sestra.

Máte zájem o obor plastické chirurgie a reprodukční medicíny? Je pro Vás obor sálové sestry zajímavým? Je Vaše odpověď ANO?

Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

    • příprava nástrojů a materiálu k operaci
    • údržba operačních pomůcek a přístrojů
    • účast při operaci – podávání potřebných nástrojů a dalších pomůcek operatérovi a asistentům
    • dodržování hygienického režimu na operačním sále (udržování aseptických podmínek provozu)
    • vedení dokumentace na sále

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • získané min. středoškolské zdravotnické vzdělání – obor všeobecná zdravotní sestra nebo VOŠ
    • získaná specializace – perioperační péče
    • osvědčení k výkonu zdrav. povolání bez odborného dohledu podmínkou
    • praxe vítána
    • zájem o obor nutností
    • spolehlivost a zodpovědnost
    • přesnost a pečlivost
    • příjemné vystupování

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • smlouvou na hlavní pracovní poměr
    • práce na planý úvazek v atraktivním oboru
    • samostatnou odpovědní rolí v týmu
    • příjemným pracovním prostředím v moderním zařízení
    • nadstandardním platovým ohodnocením
    • možností dalšího vzdělávání

Nástup možný ihned / dohodou.

Místo poskytovatele inzerovaného klinického centra je Praha 7 a Praha 9.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis na info@jobsolution.cz. Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

29.10.2018