Sales Manager pro lifestylové klienty

Mladá fronta a.s.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Mladá fronta a.s. (www.mf.cz) - jsme prestižní vydavatelský dům s velkým potenciálem růstu a dynamickým rozvojem, který navazuje na sedmdesátiletou tradici. Aktuálně do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici: Sales Manager pro lifestylové klienty.

Náplň práce:

    • prodej inzerce speciálních projektů lifestylovým klientům
    • péče o svěřené portfolio klientů, prohlubování spolupráce se stávajícími klienty a budování obchodních vztahů
    • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
    • vytváření a aktualizace databáze klientů v interním systému
    • analýza trhu, monitoring konkurence, pravidelný reporting
    • konzultativní typ prodeje
    • vytváření mediaplánů pro klienty z oblasti Fashion, beauty, designu a zdravého životního stylu
    • úzká spolupráce s redakcí lifestylových titulů a projektů

Požadujeme:

    • zkušenosti s prodejem inzerce v médiích nebo prokazatelnou zkušenost s obchodní činností
    • zájem o mediální prostředí a orientace na trhu
    • vynikající prezentační a argumentační dovednosti
    • orientace na zákazníka a výsledek, schopnost zaujmout a přesvědčit
    • obchodní duch, drive, disciplína, empatie, odolnost vůči stresu
    • samostatnost, cílevědomost, zodpovědnost, pozitivní přístup k práci
    • profesionální vystupování a schopnost zaujmout klienta
    • zájem o fashion, beauty, design a zdravý životní styl

Nabízíme:

    • možnost rozvíjet své dovednosti a zkušenosti v prestižním vydavatelském domě
    • tvůrčí a kreativní prostředí a možnost se podílet na moderním rozvoji vydavatelství
    • kvalitní produkty se špičkovou redakcí a bonitní cílovou skupinou čtenářů
    • příležitost k profesnímu a osobnímu rozvoji
    • nadstandardní platové podmínky v závislosti na obchodních výsledcích (fixní mzda + zajímavá provizní složka)
    • kvalitní systémové a produktové zaškolení, prodejní know how
    • dynamické a atraktivní pracovní prostředí, kvalitní zázemí a podporu pro obchodní činnost
    • kreativní a motivující práci v mladém kolektivu
    • firemní akce, příspěvek na stravování
    • mobilní telefon, tablet
    • práce na HPP nebo IČ; smlouva na dobu neurčitou
    • nástup ihned/dohodou

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Mezi vodami 1952/9)

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Multisport karta, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

23.2.2017