Sales Manager pro export

Jsme výrobcem hluboko zamražených dortů a pečených dezertů s velkým podílem ruční výroby. Tyto výrobky z velké části vyvážíme do světa a neustále rosteme. Pro náš další rozvoj hledáme do týmu kolegu na pozici Sales Manager.

Co budete dělat?

    • Aktivně vyhledávat nové a udržovat vztahy se stávajícími zákazníky (tuzemsko i zahraničí),
    • připravovat prezentace pro zákazníky,
    • specifikovat požadavky zákazníků a tyto požadavky zajistit ve spolupráci s ostatními odděleními společnosti,
    • reportovat vedení společnosti.

Co budete potřebovat za zkušenosti a dovednosti?

    • SŠ/VŠ vzdělání,
    • rozumíte si s počítačem (Word, Excel),
    • bez větších problémů odoláváte stresu,
    • jste komunikativní a umíte skvěle vyjednávat,
    • domluvíte se výborně anglicky, němčina výhodou,
    • jste iniciativní, máte chuť do práce a rádi se učíte nové věci,
    • kolegové se na vás mohou spolehnout,
    • jste aktivní řidič/ka,
    • jste časově flexibilní a ochotný/á cestovat.

Co vám nabízíme my?

    • Práci na hlavní pracovní poměr v rostoucí české firmě s mezinárodním působením,
    • za dobře odvedenou práci vás čeká motivující odměna, prémie a firemní benefity vč. služebního automobilu,
    • přátelský kolektiv.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Pekařská 598/1)

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Flexi – poukázky, Notebook, Stravenky, Home office, Služební auto, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština, Němčina

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

20.10.2017