Sales & Marketing Administrator

Do nově otevřené parfumérie a kosmetického studia hledáme Sales & Marketing Administratora.

Provozovna se nachází na Praze 8, Sokolovská 689/115.

Náplň práce: zajištění chodu prodejny a kosmetického salonu, komunikace se zákazníky, prodej parfémů a kosmetiky v obchodě, balení a odesílání zásilek z e-shopu, kontrola a zadávaní rezervací do systému kosmetického salonu, pokladní manipulace s peněžní hotovostí , aktualizace informací, propagace a vedení účtu Parfumeuru na Facebooku, Instagramu.

Požadujeme: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání , znalost PC, přátelský přístup, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost , zodpovědnost a loajalitu, trestní bezúhonnost, zájem o kosmetiku a parfémy, kurz kosmetičky výhodou, znalost češtiny, angličtiny, ruštiny.

Nabízíme: zajímavou práci v krásném, novém prostředí, . Veškerou práci spojenou se systémem e-shopu a odesláním zásilek naučíme. Práce na DPP.

Pracovní doba: po-pa 10:00-19:00 hod ( nebo 09:00-18:00 hod) ( 8 hod. + 1 hodina oběd) , sobota dle dohody

Prosíme o zaslání životopisu s foto na email: [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Sokolovská 689/115)

Benefity:

Sleva na firemní produkty,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština, Ruština

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

23.11.2022