Řidiče z povolání (m/ž)/Berufskraftfahrer (m/w) pro místní nebo dálkovou dopravu Německo,Leipzig

Hledáme co nejrychleji pro různé klienty a to dlouhodobě spolehlivé Řidiče z povolání (m/ž) pro místní nebo dálkovou dopravu

Naše nabídka pro vás:

Atraktivní plat minimalně mezi 11€ a 14€/h (v zaležitosti od kvalifikace)

Další s výkonem související s příplatky

Smlouvu na dobu neurčitou

Dlouhodobý pracovní uvazek

Příplatek na dovolenou a vánoční prémie

Včasné vyplaceni platu

Pravděpodobnost na převzetí přes klientskou společnost

Osobní podpora a uctivé zacházení našimi zaměstnanci

Vaším úkolem bude:

Dodávka různých zákazníků naše společnosti

Nakládka a vykládka kamionu v souladu s pravidly řádného zajištění nákladu

Pravidelná údržba a kontrola provozní připravenosti Vám doručených vozidel

Ovládání sedlovým tahačem s návěsem a více návěsový kamion

Váš profil obsahuje:

Řidičsky prukaz třídy CE a zkušenosti v vedeni více návěsový kamionu

Dlouholetá praxe v dodávce

Styl práce orientovaný na poskytovani dobrého service našim zákazníkům

Silné povědomí do bezpečného zajištění nákladu

Angažovanost, spolehlivost a dobrou fyzická zdatnost

Vlastníte kartu řidiče

Znalosti němčiny na komunikativním urovni (min. B1)

Osvědčení ADR (výhodou)

V pripade že Vás tato nabidka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis (v němčině) na naši e-mailovou adresu: [e-mail byl skryt] nebo [e-mail byl skryt]

Uvedte prosim KOD: CZ

Těšíme se na Vás!

Vaše kontaktní osoba na jakýkoliv druh otazek je pan Michal Kovach

Avanti GmbH

Správná pracovní místa pro profesionály dneška!

Ať už jde o přímou smlouvu s našimi zákazníky nebo o personální leasing, dlouhodobé nebo krátkodobé projekty: Avanti najde správná místa pro zaměstnance z oblasti Office & IT, zdravotnictví a technologických a průmyslových oblastí, a to už téměř 20 let.

Naše přesvědčení spočívá v tom, že poskytovatel služeb v dnešním obchodním životě může pouze dlouhodobě existovat, pokud se mu podaří uspokojit své zákazníky a zaměstnance rovnoměrně v dlouhodobém horizontu. Proto je Vaše spokojenost naší hlavní prioritou.

Přesvědčte se v našich servisu a kontaktujte nás.

Těšíme se na úspěšnou spolupráci s Vámi!

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Německo (Böttchergäßchen 1)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

13. plat, Finanční bonusy,

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

29.6.2017