Řidič VZV ve skladu pneumatik, 24 000 Kč/měs, 1 směna, Pavlov u Kladna

Hledáme řidiče VZV do nového skladu s pneumatikami se sídlem v Pavlově (10 km od Kladna).

Jedná se o práci na 1 směnu od pondělí do pátku (8h). Práce je fyzicky náročnější.

Co budete dělat?

Náplní vaší práce bude nakládka a vykládka pneumatik, převážně pomocí VZV technikya kontrola dokumentace.

Co nabízíme?

    • dlouhodobou práci na HPP
    • mzdu 24 000 Kč/měs
    • 1 000 Kč/měs příspěvek na dopravu
    • po zkušební době navýšení až o 5 000 Kč/měs
    • možnost týdenních záloh na mzdu

Jaké máme podmínky?

Jedinými podmínkami jsou čistý rejstřík trestů a zkušenost s řízením VZV (průkaz není podmínkou).

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu volejte naší bezplatnou linku 800 197 197, kde jsme Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00. Volat můžete také na tel. 725 802 322.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Kladno (Pavlov)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

12.10.2018