Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Řidič VZV - sklad s oblečením. Mzda až 190 Kč/hod. IHNED!

Do skladu se značkovým oblečení hledáme šikovné pracovníky.Práce vhodná pro ženy,muže i páry.Praxe na obdobné pozici výhodou – zaškolíme Vás! Nástup možný dle domluvy.

Náplň práce:

balení, štítkování a vychystávání zboží práce na dvě směny/noční směny práce se skenerem manipulace s VZV typu G pomocné práce na pracovišti

Požadujeme:

praxe na obdobné pozici výhodou (řízení manipulační techniky, NZV,VZV, VZV sk. G) výhodou znalost práce se skenerem manuální zručnost časová flexibilita ochota pracovat ve směnném provozu dobrý zdravotní stav
  • počet míst - 10

Nabízíme:

bonus za řízení 3 000Kč / měsíc možnost práce přesčas týdenní poskytování týdně zabezpečené ubytování s příspěvkem až 3 500Kč dotované stravování, jídlo za 10Kč nápoje na pracovišti zdarma možnost dlouhodobé spolupráce V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na email e-mail přes odpovědní formulář nebo volejte na tel. zobrazit tel. číslo.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

29000 - 32000 Kč/měs.

Datum zadání:

19.11.2020
OK
/* Not affection functionality */