Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Řidič VZV/retrak – nástupní mzda 28.500 Kč/měsíc, možnost ubytování

Do centrálního skladu v Olomouci hledáme nové kolegy na pozici: Řidič vysokozdvižného vozíku

Hlavní náplň práce:

  • Naskladňování/vyskladňování palet pomocí vysokozdvižného vozíku
  • Naskladnění/ vyskladnění palet do regálového systému do výše 10 m
  • Provádění úklidových činností v rámci doplnění
  • Přeprava prázdných palet a odpadu na připravená sběrná místa v oblastech skladu a závoz palet na výdejové zóny

Požadujeme:

  • Základní vzdělání
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (denní/noční směny)
  • Oprávnění k obsluze manipulační techniky
  • Trestní bezúhonnost a fyzickou zdatnost
  • Praxe v oboru min. 2 roky
  • počet míst - 5

Nabízíme:

  • Nástupní mzdu minimálně 28.500 Kč + měsíční prémie, po zkušební době základní mzda 30.500 Kč + prémie, příplatek za noční směnu a náborový příspěvek po skončení zkušební doby
  • Práce na HPP na dobu neurčitou
  • Až 5 týdnů dovolené a stravenky
  • Důkladné zaškolení a firemní vzdělávání- Mmožnost ubytování a zajištění svozů do zaměstnání
V případě, že Vás pozice zaujala neváhejte nám zaslat Váš životopis nebo jsme Vám k dispozici na tel. čísle uvedeném níže.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Olomouc

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Logistika a doprava
Řidič

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

28500 - 38500 Kč/měs.

Datum zadání:

15.9.2020
OK
/* Not affection functionality */