Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Řidič VZV - mzda až 25 000 Kč + bonusy #p4Kkp

Pro našeho významného klienta, silnou a zavedenou společnost působící v Děčíně, hledáme pracovité a spolehlivé zaměstnance do výroby. Nabízíme Vám zodpovědnou práci se zajímavým mzdovým ohodnocením. Nástup je možný ihned. Vaší náplní práce bude řízení vysokozdvižného vozíku. Tato pozice je svou povahou vhodná spíše pro muže.

Náplň práce:

  • zásobování výrobní linek materiálem
  • manipulace s materiálem a výrobky
  • expedice hotových výrobků

Požadujeme:

  • spolehlivost, pracovitost
  • manuální zručnost
  • zkušenost s obsluhou manipulačního nebo vysokozdvižného vozíku (platný průkaz VZV není povinností, probíhá pravidelné školení a obnova těchto průkazů)
  • řidičský průkaz B + C nebo T
Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte nás kontaktovat na uvedeném tel. čísle nebo zašlete SMS a my Vám zavoláme zpět!
  • počet míst - 3

Nabízíme:

  • zajímavé mzdové ohodnocení 20 - 25 000 Kč/měs. dle zkušeností
  • pravidelný výplatní termín
  • 5 týdnů dovolené/rok
  • příplatky dle zákoníku práce
  • půlroční a roční odměňování
  • dotované závodní stravování
  • dlouhodobou spolupráci

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Děčín

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Logistika a doprava
Řidič

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

20000 - 25000 Kč/měs.

Datum zadání:

12.10.2019
OK
/* Not affection functionality */