ŘIDIČ STŘÍDAČ MKD 53.000 Kč

Bydlíte v Severních Čechách? Jste řidič autodopravníku/tandemu /návěsu ?

Jste střídač?

Chcete pracovat transportní společnosti s 20 ti letými zkušenostmi v MKD?

Hledáte jistoty a vysoký plat?

Pokud ano, tak čtete ten správný inzerát a my hledáme právě Vás.

Pozor – vhodné také pro řidiče důchodového věku na VPP.

Náplň práce:

* přepravy v rámci D/Benelux

Požadujeme:

* bydliště v Severních Čechách není podmínkou

* řidičské oprávnění skupiny E, řidiče bez praxe s ŘP E zaškolíme

* profesní průkaz

* platné školení řidiče z povolání

* platné psychotesty

* karta řidiče do digitálního tachografu

* výhodou praxe se soupravou + tahač + návěs

* alespoň částečná znalost německého jazyka/není podmínkou

Nabízíme:

* měsíční příjem dle výkonu 45.000 - 53 000 Kč

* nadstandardní základní plat

* práci na plný pracovní úvazek řidiče MKD / důchodce na VPP

* turnusové nasazení dle dohody a přání řidiče

* pravidelný výplatní termín + diety ihned po příjezdu v €

Kontaktní údaje:

Michael Kadeřávek 602484770 nebo mkaderavek@tlh.cz

Josef Nečas 608049456 nebo [e-mail byl skryt]

TLH Transport – Logistika s.r.o.

Novosedlická 2888

41501 Teplice

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Teplice (Novosedlická 2888)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na životní pojištění, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní připojištění, Dovolená navíc, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Logistika a doprava
Řidič kamionu

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 50 tisíc

Datum zadání:

24.6.2018