Řidič sk. B, rozvoz zboží Praha a okolí (HPP až 30.000,-Kč)

Pro společnost zabývající se dopravou potravin, hledáme vhodné kandidáty na pozici ŘIDIČ sk. B (vhodné pro absolventy)

Pracovní náplň:

- Vykládka a nakládka zboží

- Odpovědnost za svěřené zboží

- Manipulace se zbožím

- Komunikace se zákazníky

- Rozvoz zboží zákazníkům v Praze a okolí

Požadujeme:

- Výpis z rejstříku trestů (trestní bezúhonnost)

- ŘP sk. B

- Výpis z karty řidiče

- Spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost

- Manuální zručnost

- Dobré komunikační schopnosti a vyjadřovací schopnosti

Nabízíme:

- Zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou jistotou zaměstnání

- Kvalitní vozový park spojený s dobrým servisním zázemím

- HPP

- Výborné platové podmínky až 30.000,-Kč/měsíc

- Pravidelnou pracovní dobu, volné víkendy

Máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Jedná se o HPP, nástup možný IHNED.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis, nebo nás kontaktujte na:

Veronika Černá +420 735 175 625

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha (K sádkám 160)

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Logistika a doprava
Řidič

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

11.9.2018