Řidič pro internetový rozvoz

Hledáme spolehlivé a pracovité brigádníky - řidiče pro rozvoz nákupů pro supermarket v Hradci Králové.
Docházka cca 5x týdně
Směny: dle domluvy, ranní + odpolední

Náplň práce:
rozvoz nákupů po HK a jeho okolí
řízení dodávky
nakládka/vykládka nákupů
komunikace se zákazníkem + vedením

Nabízíme:
dlouhodobou brigádu
nástup IHNED
mzda 130-140,-/hod
možnost záloh
férové jednání a přístup

Požadujeme:
čistý rejstřík trestu + výpis z karty řidiče (CzechPoint)
věk min. 18 let
řidiřský průkaz podmínkou
potravinářský průkaz
spolehlivost + časová flexibilita

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové