Do obchodního řetězce s 50-ti pobočkami, hledáme řidiče pro zásobování části prodejen v oblasti Sasko, Sachsen Anthalt a Brandenburg.
Lokace: start co nejblíže Vašeho domova – nejbližší obchod
Nástup: ihned
Nabízíme:
~ smlouvu na dobu neurčitou
~ 2000,- Euro Brutto/ měsíc
~ každý den návrat domů, volno jeden den v týdnu + neděle
~ nabízíme dlouhodobou spolupráci k oboustranné spokojenosti
~ vlastní LKW, stáří max. jeden rok
Požadujeme:
~ praxi v oboru řidiče LKW
~ platný řidičský průkaz a moduly 95
~ německý jazyk na pokročilé úrovni – schopnost se dobře domluvit na nakládkách a vykládkách
~ schopnost efektivního plánování trasy a dobrá orientace
~ dobrá fyzická kondice – nakládání a vykládání zboží
Náplň práce:
~ transport zboží v rámci sítě našich filiálek
~ naložní a vyložení zboží
~ plánování optimální trasy
~ péče o LKW – zajištění technické kontroly, zajištění dobrého technického stavu

V případě zájmu mě kontaktujte Emailem na [e-mail byl skryt] . Zašlete strukturovaný životopis a fotografii. Následně Vás budu kontaktovat. Heslo: Řidič 7,5t

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Německo (Bahnhof 6)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 50 tisíc

Datum zadání:

14.11.2018