Řezník / řeznice v Kladně

Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Řezník/řeznice. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Kladně (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu)

Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit.

Nabízíme:

    • Práci ve stabilní české společnosti
    • Práci na trvalý pracovní poměr nebo i brigádně
    • Zajímavé finanční ohodnocení
    • Stravenky
    • Multisport kartu
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Odměnu za práci o víkendech a svátcích
    • Slevové poukázky na nákup zboží
    • Lázně
    • Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
    • Odměna za výročí narozenin
    • Zaškolení na prodejně

Náplň práce:

    • Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu
    • Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti
    • Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
    • Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
    • Kontrola kvality, čerstvosti zboží
    • Dodržování hygienických zásad
    • Dodržování pravidel HACCP
    • Komunikace a obsluha zákazníků
    • Obsluha pokladny

Požadujeme:

    • Odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář
    • Nebo praxi s bouráním a opracováním masa
    • Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
    • Zodpovědný přístup k práci
    • Samostatnost, zručnost a pečlivost
    • Zdravotní průkaz

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Kladno (Kladno) (Vítězná 118)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na dohodu

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Multisport karta, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

30000 Kč/měs.

Datum zadání:

3.4.2020