Retail manager (regionální manažer/ka) pro region Praha a okolí

Do naší úspěšné sítě maloobchodních prodejen značkové obuvi jako Tommy Hilfiger, Lacoste, Timberland, UGG, Polo Ralph Lauren, Converse, Vans, New Balance, Birkenstock, Toms, Hunter, Calvin Klein a mnoho dalších, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na post „Retail manager (regionální manažer/ka) pro region Praha a okolí“.

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody
Druh pracovního poměru: HPP - hlavní pracovní poměr

Pracovní náplň:
- vedení týmu zaměstnanců a jejich pravidelná školení
- dodržování standardů a směrnic společnosti
- aktivní práce se zaměstnanci
- kontrola a pravidelná návštěva svěřených prodejen
- spolupráce s visual merchandiserem
- péče o svěřený region
- marketingová podpora
- pravidelný reporting
- sledování konkurence a situace na trhu
- analýza prodeje

Hlavní předpoklady:
- aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
- zkušenost s vedením týmu pracovníků
- časová flexibilita a spolehlivost, samostatnost
- dynamická osobnost s analytickým myšlením
- přirozený vůdce
- výborné organizační schopnosti
- týmový hráč se schopnosti stanovit si priority
- flexibilita

Co nabízíme:
- zajímavou práci v příjemném prostředí a přátelském týmu
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- motivující platové ohodnocení a benefity
- služební telefon a notebook

Těšíme se na novou posilu našeho týmu!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Václavské náměstí 808/66)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Notebook, Příspěvek na dopravu, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

9.3.2018