Reklamační pracovník • 2 směny • 25 000 Kč/měs • Praha Jirny

Hledáme nové kolegy do reklamačního skladu internetového obchodu v Jirnech u Prahy (15 minut od Černého Mostu).

Co budete dělat?

Náplní Vaší práce bude příjem reklamovaného zboží (lednice, pračky, televize a pod.), příprava zboží na servis a zpracovávání dokumentace.

Co Vám nabízíme?

    • práci ve dvousměnném provozu
    • mzdu 25 000 Kč/měs
    • příspěvek na vlastní bydlení nebo zajištěné ubytování v Praze za 90 Kč/noc
    • obědy na pracovišti od 45 Kč
    • týdenní zálohy na mzdu

Jaké máme požadavky?

    • fyzickou zdatnost
    • min. SOU vzdělání
    • znalost práce na PC

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu volejte naší bezplatnou linku 800 197 197 kde jsme Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Jirny (Praha)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

11.12.2018