Regionální zástupce "Anděl na drátě" vhodné pro OZP

Náplň práce: Hledáme zaměstnance na pozici - referent pro prezentaci služeb a vedení jednání o spolupráci s organizacemi sociálních a pečovatelských služeb v daném regionu kraje.

Požadujeme: - vlastní automobil a řidičské oprávnění skupiny B,

- uživatelská znalost práce na PC,

- dobré komunikační schopnosti,

- empatie.

Nabízíme:- možnost zkrácené a flexibilní pracovní doby od 5 hodin,

- služební mobilní telefon,

- cestovní náhrady za používání vlastního vozidla,

- odborné vzdělávání, zvyšování kvalifikace a profesní růst.

Mzda od 13 tis. / 5 hod. + náhrady.

Pracoviště: z místa bydliště.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Typ práce:

Práce pro OZP

Benefity:

Sick days, Mobilní telefon,

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

26.9.2018