REFERENT PŘEPRAV, pracoviště Plzeň

Hledáte práci v sehraném kolektivu zkušených dispečerů, kteří vás rádi zaučí a předají nabyté zkušenosti? Vyhovuje Vám práce, kde se stále něco děje a rozhodně se nenudíte? Pečlivost a organizační schopnosti jsou vlastnosti, které Vás charakterizují? Pak hledáme právě Vás...

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

* realizace přeprav pomocí smluvních dopravců
* optimalizace transportních směrů a kapacit ve spolupráci s partnery a externími dopravci, řešení vzniklých problémů
* zpracování veškeré administrativy, využití spedičních programů, pravidelný reporting - kvalita doručení, analýza zásilek
* spolupráce s ostatními odděleními společnosti

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

* SŠ vzdělání
* znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
* praxe v oboru dopravy nebo logistiky vítaná
* uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
* dobré organizační dovednosti, zodpovědnost
* schopnost učit se novým věcem
* týmového hráče, odolnost vůči stresu, flexibilitu

PROČ PRACOVAT ZROVNA U NÁS? NABÍZÍME VÁM:

* práci v moderním pracovním prostředí
* profesní i osobní rozvoj díky pestré nabídce interních vzdělávacích programů, tématických školení a možnosti individuálního koučinku
* paletu firemních benefitů (od stravenek, přes slevy u našich dodavatelů/partnerů, ke sportovnímu vyžití)
* podporu v budoucím kariérním růstu i směrem do zahraničí
* zázemí a jistoty zavedené společnosti, která získala ocenění „Investor in People“ stříbrného stupně
* týden dovolené navíc a sick-days

KONTAKTNÍ OSOBA:

Kateřina Tesařová
DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
katerina.tesarova@dhl.com
tlf.: 739 545 191

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Plzeň (Podnikatelská 32)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Zaměstnanecké půjčky, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Multisport karta, Flexi – poukázky, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Sick days,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

11.4.2017