Referent obchodního oddělení - export

Nabídka již není aktuální

Hledáme novou posilu obchodního oddělení a to na pozici: Referenta pro export.

Co Vás čeká:

  • Vedení svěřené obchodní agendy
  • Komunikace se zahraničními obchodními partnery
  • Spolupráce na vyhledávání nových zákazníků
  • Rozvíjení nových obchodních příležitostí
  • Spolupráce na reklamních kampaních, webových stránkách
  • Účast na obchodních jednáních

Budeme si rozumět, pokud máte:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenost s prodejem a nákupem - velkou výhodou
  • Znalost práci na PC (Excel)
  • Ochotu cestovat
  • Znalost NJ a AJ - aktivně, další jazyky - výhodou

Co Vám nabízíme:

  • Práci u stabilní s dominantním postavením na trhu
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost profesního i kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání, příspěvky na stravování, příspěvky na dopravu
V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailové adrese: [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Praha

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Datum zadání:

20.5.2017