Referent Kvality - Možnost realizace !

Výroba vozidel šetrnějších k životnímu prostředí je budoucnost. Proto rosteme. Z 3000 m2 na 9000m2 výrobní plochy. Naše výroba je chirurgicky přesná a laboratorně čistá, z důvodu neustálého růstu, hledáme posily do týmu!

Nabízíme:

  • Zkušenost s unikátním know-how a řízením procesů.
  • Budete součást týmu Náběhového managementu.
  • Práce v mezinárodním odborném týmu a mezinárodní školící programy
motivující platové ohodnocení (13. a 14. plat)
  • 25 dní dovolené
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na
penzijní připojištění, příspěvky na dopravu a další).

Náplň práce:

  • provádění kontrolní činnosti dle zkušebního plánu (PAW), dokumentování a
vyhodnocování jejich výsledků.
  • Podílení se na uvolňování nových, změněných nebo přestěhovaných výrobních
procesů.
  • Podílení se na zavádění odpovídajících opatření ke kvalitativním odchylkám
a kontrola jejich účinnosti.

Požadujeme:

  • vzdělání USO popř. VŠ (technické vzdělání výhodou)
  • povědomí o IATF 16949:2016
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • SAP zkušenosti podmínkou
  • komunikační znalost NJ popř. AJ (min. A2)
  • řidičský průkaz sk. B – výhodou

Pracoviště:

Karlovarský kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

6.2.2020