REFERENT KVALITY, České Budějovice

Orientujete se v oblasti ISO norem kvality a chcete se v oboru i nadále profesionalizovat? REFERENT KVALITY, České Budějovice Vaše náplň práce vstupní a výstupní kontrola příprava podkladů a dokumentace jakosti řízení reklamací a neshod pozice interního auditora komunikace s dodavateli/zákazníky Váš profil SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojíenství výhodou) znalost norem ISO 9001, 14001 a OHSAS 18001 praxe výhodou aktivní řidič/ka sk. B uživatelská znalost MS Office Naše nabídka mzda odpovídající praxi a zkušenostem (od 26 000Kč…) měsíční prémie
  1. mzda
navýšení mzdy po zkušební době flexibilní pracovní doba další motivující benefity Referenční číslo: TRKCZ#20027.13 Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem. Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji: Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajù“, a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Odpovědět

 

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

České Budějovice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Technika a elektrotechnika
Technik

Datum zadání:

16.5.2018

Podobné nabídky

Hledaní práce

KONTROLOR KVALITY, České Budějovice Trenkwalder a.s. | České Budějovice

Vedoucí prodejny České Budějovice Dráčik - DUVI CZ s.r.o. | České Budějovice

Zástupce vedoucí České Budějovice Dráčik - DUVI CZ s.r.o. | České Budějovice
Stravenky

NÁSTROJAŘ, České Budějovice Trenkwalder a.s. | České Budějovice

PROJEKTANT - ELEKTRO, České Budějovice Trenkwalder a.s. | České Budějovice


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */