Do našeho týmu na personální oddělení hledáme nového člověka na pozici Referent/ka personálního oddělení. Pokud Tě baví práce s lidmi, nebojíš se komunikovat a máš zodpovědný přístup k práci, hledáme právě Tebe.

Náplň práce:

  • Nábor brigádníků
  • Komunikace s agenturami práce
  • Komunikace s jednotlivými útvary společnosti
  • Spolupráce s ostatními členy HR oddělení
  • Personální reporting
  • Správa personálních složek, zajišťování a evidence lékařských prohlídek
  • Zpracování docházkových podkladů pro mzdy

Požadujeme:

  • Praxe v personalistice min. 1 rok
  • Práce s PC (MS Office)
  • SŠ,- ekonomického směru- výhodou
  • Základy NJ- výhodou

Nabízíme:

  • Práce v silné a stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Každoroční navyšování mezd
  • Právní poradenství pro soukromé účely
  • Rehabilitace, masáže
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Možnost kariérního růstu
Pro více informací volejte na 770 179 555 či zašlete svůj životopis s kontaktními údaji. Budu se těšit. :)

Pracoviště:

Plzeňský kraj

Datum zadání:

14.11.2018