Referent/ka obchodního oddělení - reklamační pracovník

Nabídka již není aktuální.

Máte zkušenost v komunikaci se zákazníky?

Vyhovuje Vám vysoké pracovní tempo?

Jste pečlivý, iniciativní a výkonný člověk?

Pak hledáme právě Vás.

Požadavky:

    • SŠ vzdělání
    • Znalost práce na PC, MS Office
    • Komunikativnost, důslednost, samostatnost a logické uvažování
    • Psychická odolnost, orientace na výsledek
    • Praxe při řešení reklamací velkou výhodou

Náplň práce:

    • Vyřizování reklamací v ČR a SR, jejich evidence do systému
    • Zjišťování příčiny reklamace
    • Řešení reklamace se zákazníkem
    • Komunikace se zákazníky

Nabízíme:

    • 5 týdnů dovolené
    • Příspěvek na závodní stravování
    • Zázemí silné společnosti
    • Moderní pracovní prostředí

Typ pracovního poměru:             HPP

Místo výkonu práce:                    Kuřim

Nástup:                                      možný ihned

Hledáme pozitivní osobnost, kterou baví komunikace s lidmi a práce v administrativě. Pokud Vás nabídka láká a stanete se stálým členem našeho týmu, dostanete naši plnou důvěru a díky komunikaci se zákazníky budete moci ovlivňovat dobré vnímání naší společnosti.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti LIKOV s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Kuřim (Blanenská 1859)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

17.7.2017