Nabídka již není aktuální

Hledáme uchazeče s vizí! ŘEDITEL/KA MARKETINGU Vaše náplň práce Naším klientem je významná potravinářská společnost se sídlem v lokalitě Budějovicka a hledající zkušeného manažera, který se bude podílet na vedení veškerých marketingových aktivit a stane se platným členem managementu společnosti.

Vaším úkolem bude:

  • zastřešit celé marketingové a PR oddělení pro celou ČR
  • stanovit a uplatňovat marketingovou strategii firmy
  • analyzovat a uplatňovat inovace ku prospěchu společnosti
  • identifikovat příležitosti a dokázat je implementovat v praxi
  • vést team k dosažení cíle a uplatňovat všechny formy marketingu
Váš profil
  • vzdělání v oboru velkou výhodou
  • prokazatelná praxe na pozici min. 5 let
  • komunikativní znalost AJ
  • zkušenost z prostředí mezinárodní firmy velmi žádoucí
  • znalost B2B velkou výhodou
Naše nabídka
  • motivující mzda
  • kvartální a roční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • vzdělávání
  • stravenky, firemní akce a další manažerské benefity
Referenční číslo: TRKCZ#20614.13 Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem. Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji: Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajù“, a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Pracoviště:

Jihočeský kraj

Datum zadání:

26.8.2018