Receptionist/ Senior Office Management Specialist

ManpowerGroup s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pro úspěšnou mezinárodní společnost hledáme samostatnou a zodpovědnou osobnost s příjemným vystupováním a smyslem pro pořádek. Budete zodpovídat za recepci a agendu office managementu. Nezbytná je komunikativní znalost angličtiny. Pokud máte pozitivní přístup a chuť na sobě pracovat, čtěte dál.

Co Vás čeká?

Zajištění bezproblémového chodu recepce a agendy office managementu. Samozřejmě vás čeká mnoho ad hoc úkolů a jen na vás bude to, jak se všeho zhostíte. Můžete se těšit na krásné, reprezentativní kanceláře v atraktivní lokalitě poblíž metra Palmovka.

    • uvítání návštěv, telefonická a emailová komunikace
    • péče o firemní prostory (zasedací místnosti, občerstvení)
    • příjem, třídění, evidence přijaté pošty a odesílání pošty
    • objednávky kancelářských potřeb
    • zajištění kurýrních služeb
    • různorodé požadavky od vedení společnosti v oblasti administrativy a organizace
    • odpovědnost za facility agendu - nábytek, opravy atd.
    • komunikace v AJ na denní bázi

Požadujeme:

    • pozitivní povaha, vyzrálá osobnost a profesionální přístup
    • schopnost samostatně plnit zadané úkoly a poradit si v každé situaci
    • perfektní znalost ČJ nebo SK a komunikativní znalost AJ
    • uživatelská práce s MS Office
    • praxe na obdobné pozici je velkou výhodou
    • upřímnost, dobrá nálada a chuť věci aktivně řešit
  • počet míst - 1

Nabízíme:

    • moderní a příjemné prostory v atraktivní lokalitě poblíž metra Palmovka
    • zajímavá pracovní náplň a možnost dalšího profesního rozvoje
    • pravidelná pracovní doba Po - Pá  8:30-17:00
    • 5 týdnů dovolené
    • příspěvek na stravování formou stravenek
    • 5 sick days

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Obchod
Prodavač/ka

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

24.10.2021
OK
/* Not affection functionality */