Nabídka již není aktuální.

Pro advokátní kancelář se sídlem na Praze 1 hledáme kandidátky na pozici Recepční v advokátní kanceláří.

Náplň práce

• Uvítání hostů a ohlašování návštěv
• Telefonická a emailová komunikace
• Pošta
• Obsluha klientů
• Zabezpečení bežného chodů recepce

Požadujeme

• Minimálně ukončené středoškolské vzdělání
• Výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem
• Uživatelská znalost práce s PC (MS Word, Excel, Power Point, internetu
• Velmi dobré komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování

• Prax alespoň 1 rok - administrativní pozice

Nabízíme

• Příjemné pracovní prostředí
• Finanční ohodnocení dle zkušeností a zajímavé benefity
• Pracoviště v centru Prahy 1

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete prosím svůj aktuální životopis v ČJ + Vaši fotografii na uvedený email. Děkujeme.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 1

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Notebook, Home office, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

28000 - 32000 Kč/měs.

Datum zadání:

12.10.2021