Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Recepční - volné víkendy, široká škála benefitů

Pro společnost FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES (klient, u kterého provozujeme facility zázemí) hledáme usměvavého a šikovného člověka na recepci.

Náplň práce:

vítání návštěv vyřizování hovorů pošta běžná administrativa s touto pozicí spojená

Požadujeme:

příjemné vystupování schopnost pracovat samostatně pracovitost, spolehlivost znalost MS Office flexibilitu komunikativní Aj (středně pokročilá úroveň - schopnost telefonovat a přivítat návštěvu) praxe na podobné pozici
  • počet míst - 1

Nabízíme:

zázemí stabilní společnosti prémie široká škála benefitů (karta Benefit Plus, sickdays, 2 dny volna navíc, služba ELA Assistant a další) pracovní doba - po-pá 8.30-17.00 víkendy volné mzda 22.000,- + 10% měsíční prémie

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Michelská 58)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

22000 - 25000 Kč/měs.

Datum zadání:

10.7.2019