Recepční v masážním salónu Brno, DPP

Do studia s thajskými masážemi Sen Sawan v Brně hledáme spolehlivou slečnu/paní na pozici “recepční“.

Pokud jste samostatná, učenlivá, chcete rozvíjet své manažerské a komunikační schopnosti (time management, komunikace, asertivita, atd.), pracovat ve stabilní společnosti a podílet se na jejím růstu, chcete získat nové zkušenosti, které zúročíte v dalších zaměstnáních, pak čekáme právě na Vás!

Náplň práce:

• Správa rezervací
• Komunikace s klienty
• Administrativní výpomoc
• Práce s pokladnou
• Vyřizování telefonických hovorů, emailů a pošty
• Neustálé udržování čistoty
• Práce probíhá zejména o víkendu a v odpoledních/večerních hodinách

Požadujeme

• Znalost Aj – min. středně pokročilý
• Časová flexibilita
• Dlouhodobou spolupráci
• Dobré komunikační schopnosti, zdvořilost
• Příjemné vystupování
• Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
• Ochota příležitostně pracovat v sobotu
• Time management
• Základní znalost Microsoft Office, PC
• Aktivní přístup k práci
• Selský rozum a týmový duch
• Ochotu učit se novým věcem
• Kvalitně odváděnou práci

Nabízíme

• Perspektivní zaměstnání
• Odpovídající mzdové ohodnocení a firemní benefity
• V případě kvalitně odváděné práce pravidelný nárůst mzdy
• Práci v příjemném prostředí, přátelském kolektivu
• Možnost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti
• Práci neprobíhající v nočních hodinách
• Nástup v září/dohodou

Svůj strukturovaný životopis s fotografií zasílejte na email: hoskova@fasay.cz

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Vídeňská, 68)

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Typ práce:

Práce pro studenty

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

5.9.2018