Recepční v hotelu

Na recepci Hotelu Buchlov*** hledáme spolehlivé kolegy/kolegyně s příjemným vystupováním.

Náplň práce:
komunikace s klienty jak v českém (85%) tak anglickém jazyce (15%), řešení rezervací a ubytování hostů, zajišťování chodu recepce, obsluha rezervačního systému, administrativní práce na recepci, občasná výpomoc s obsluhou.

 Co vám můžeme nabídnout

  • férová mzda 19.000 – 23.000 Kč + bonusy
    • práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
    • fixní pracovní doba, krátký/dlouhý týden
    • firemní benefity: wellness, školení, firemní večírky
    • zaučení zkušeným personálem
  • možnost ubytování mezi směnami

Co od vás očekáváme

    • spolehlivost, samostatnost a dobré komunikační schopnosti
    • znalost práce na PC – Word, Excel, Outlook
    • Znalost anglického jazyka
    • Zkušenosti s obsluhou hostů výhodou
    • Řidičský průkaz

V případě zájmu nás kontaktujte na tel.:773 796 300

Nebo nám rovnou pošlete váš životopis.

Těšíme se na spolupráci

Tým Hotelu Buchlov

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Uherské Hradiště (Polesí 297)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

9.5.2019