Recepční se znalostí němčiny

Pro našeho klienta, soukromou kliniku plastické a estetické chirurgie, hledáme  kandidátku na pozici Recepční. Místo výkonu práce je na Praze 1, v blízkosti stanice metra Nádorní třída.

Vaše znalost německého je na výborné komunikační úrovni? Orientace na klienta Vám není cizí?

Je Vaše odpověď ano? Pak hledáme právě Vás!

RECEPČNÍ

Co bude Vaším úkolem?

    • komunikace s klienty (osobně, telefonicky, emailem)
    • práce s firemním informačním systémem (vyhotovování účetních dokladů, smluv s klienty apod.)
    • platební styk s klienty
    • plánování konzultací, případných zákroků
    • zakládání zdravotnické dokumentace

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • SŠ/VŠ vzdělání
    • znalost NJ na výborné úrovni podmínkou
    • MS Office na uživatelské úrovni
    • časová flexibilita
    • komunikační schopnosti na velmi dobré úrovni
    • asertivní jednání a schopnost dobře si zorganizovat práci nutností
    • vstřícnost a empatie, pečlivost

Čím Vás na novém místě Vás zaměstnavatel odmění?

    • HPP
    • nadstandardním finančním ohodnocením
    • příspěvkem na stravování
    • týdnem dovolené navíc
    • firemní akce
    • slevy na firemní služby

 Nástup ihned/dohodou.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

25.3.2019