Půjčování aut pro carsharingovou společnost

Nabídka již není aktuální.

Brigáda u carsharingové společnosti HoppyGO

Ahoj, hledáme kámoše, který by nám pomohl s výpůjčkami aut. Potřebujeme zajistit půjčování aut přes víkend a o svátcích na naší pobočce (Řehořova Žižkov). Jedná se o předávání aut a jejich kontrolu při vrácení. Je nutné bydlet v blízkosti Řehořova a být schopen si občas o víkendu udělat čas.

Náplň práce

    • Předávání vozidel klientům // 100 Kč
    • Kontrola při vrácení vozidla // 100 Kč
    • Komunikace s klienty
    • Práce s interním systémem

Požadavky

    • Komunikativnost
    • Bydliště na Žižkově
    • Schopnost ovládat chytrý telefon

Pokud bydlíš blízko ulice Řehořova a chceš si vydělat o víkendu nějakou kačku navíc, tak se ozvi :-)

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Řehořova 908/4)

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Benefity:

Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

5.9.2018