Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Průmyslový a stavební elektrikář - Německo, s nástupní prémií 500 €

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta v Německu hledáme s nástupem ihned stavební a průmyslové elektrikáře na elektroinstalaci nových budov a firem.

Popis pracovní pozice:

  • čtení a porozumění elektrotechnických výkresů a symbolů,
    • provádění elektrické instalace v nových budovách, firmách,
    • osazení elektrických kabelů,
    • nouzová svítidla, protipožární systémy, hlásiče,
    • montáž elektrických zařízení,
    • montáž kovových roštů,
    • zapojování elektrických rozvodných skříní.

Požadavky:

  • komunikativní znalost němčiny A2/B1 – u dvojice stačí, když jeden ovládá německý jazyk,
    • ukončené vzdělání – elektrikář, elektrotechnik, elektromontér nebo elektromechanik,
    • praxe v oboru minimálně 2 roky,
    • vlastní auto, u dvojice stačí, když ho vlastní jedna osoba,
    • samostatná práce,
    • spolehlivost, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce.

Nabídka

  • Nástupní plat 2343 € netto/měsíc/ 40 hodín / týždeň
    • Ubytování hrazeno a zabezpečeno zaměstnavatelem.
    • TTP s německým zaměstnavatelem.
    • Možnost pracovat přesčasy.
    • Týdenní zálohy.
    • Stabilní a dlouhodobá práce s nástupem ihned.
    • Platba daní a sociálních příspěvků zaměstnavatelem.
    • Rodinné přídavky na dítě.
    • Nárok na dovolenou.
    • Možnost pracovat na turnusy, po dohodě se zaměstnavatelem.
    • Velmi dobrá podpora od našeho týmu.
    • POZOR! Staň se naším novým zaměstnancem a získej garantovanou 500 € prémii.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Německo (Ul. K. Thályho 52/13)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Němčina

Plat:

od 50 tisíc

Datum zadání:

7.9.2018