PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK – Prosenice

Pro našeho zákazníka výrobní potravinářskou společnost hledáme, vhodné kandidáty na pozici: Provozní zámečník.

Pracovní náplň:

- práce na výrobních technologiích cukrovaru v průběhu cukrovarnické kampaně a operativní řešení případných závad

- průběžná strojně-technologická údržba výrobních zařízení cukrovaru

Zájemcům nabízíme:

- dlouhodobou a stabilní práci v provozu zavedené potravinářské společnosti

- závodní stravování

- odpovídající finanční ohodnocení

Požadavky:

- vyučen v oboru zámečník či příbuzném oboru

- svářečský průkaz výhodou

- vazačský průkaz výhodou

- řidičské oprávnění na VZV výhodou

- manuální zručnost a dobrý zdravotní stav

Pracovní doba:

leden-srpen 1směnný provoz s pracovní dobou od 6:00 do 14:30

září - prosinec (období cukrovarnické kampaně) 2směnný nepřetržitý provoz ve dvanáctihodinových směnách.

Termín nástupu po dohodě.

Místo výkonu práce: Prosenice

V případě Vašeho zájmu pošlete životopis či pro další informace nás kontaktujte Ing. Michal Tsametis tel: +420 773 552 555

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Přerov

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

4.6.2018