Provozní vedoucí úklidu BRNO A JIŽNÍ MORAVA

Rádi cestujete?     Jste komunikativní?      Máte organizační talent a jste profík v tom, co děláte?

Právě hledáme šikovného člověka, který si dokáže zorganizovat svůj diář, tak aby všechno stihl a v případě nečekané situace dokázal pružně zareagovat.

Rozšiřujeme náš tým o pozici „Provozní vedoucí v úklidu“ pro oblast BRNA A JIŽNÍ MORAVY.

Uspěje ten, kdo dokáže:

    • přirozeně řídit, úkolovat a kontrolovat všechny své podřízené, odpovídat za provádění školení a dodržování BOZP.
    • že má zkušenosti v oblasti zásobování zakázky materiálem a prostředky a odpovědnost za jejich efektivní využití za správné uložení materiálu a prostředků.
    • spolupracovat s personálním oddělením – nástupy a výstupy zaměstnanců, podklady pro mzdy...
    • spolupracovat s finanční účtárnou – fakturace…
    • pravidelně hodnotit všechny své podřízené a motivovat je k vysokým pracovním výkonům a kvalitní práci.
    • jednat se zákazníky.

Ten kdo uspěje, bude moci:

    • pracovat na území Brna a Jižní Moravy na plný úvazek.
    • jezdit ve služebním automobilu a používat firemní telefon a PC.
    • zdokonalovat se v oboru.

Pro výkon této činnosti budete nutně potřebovat:

    • SŠ vzdělání s maturitou
    • Praxi v řízení kolektivu
    • ŘP sk. B s praxí
    • Znalost MS OFFICE
    • Čistý trestní rejstřík

Náplň práce: Budete mít na starosti přidělené zakázky v Brně a na Jižní Moravě a zaměstnance, kteří na těchto zakázkách pracují. Výsledkem Vaší práce bude spokojený klient, vedoucí a v neposlední řadě úklidový pracovník, který bude na zakázce pracovat. Jestliže si dokážete sami sebe představit na této pozici, máte rádi, když jsou věci dotažené do konce a můžete se pochlubit dobrými výsledky ve svých dosavadních aktivitách, jste to možná vy, kdo v brzké době posílí náš tým.

Pracovní doba: Flexibilní – 40 - ti hodinový úvazek.

Odměna: od 25.000,- Kč + odměna 300,-Kč měsíčně za každého zaměstnaného OZP.

Nástup: 1. 7. 2018.

Podmínky: Praxe na podobné nebo stejné pozici v oblasti úklidových a facility služeb je Vaší velkou výhodou!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Okružní 834/29a)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Služební auto, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

28.4.2018