Provozní vedoucí – oblast retail security

pro Jihočeský či Plzeňský kraj

(www.securitycz.cz)

Hledáme oblastního manažera pro již zaběhlý tým :-)

Náplň práce:

    • Zajišťování provozu objektů obchodních domů
    • Školení, řízení a kontrola výkonu ostrahy
    • Zajišťování personálně provozních agend
    • Podpora zabezpečení provozu

Požadujeme:

    • SŠ vzdělání
    • ŘP skupiny B
    • Vlastní automobil výhodou
    • Trestní bezúhonnost
    • Časová flexibilita
    • Psychická odolnost
    • Zodpovědnost, loajalita, solidní vystupování

Nabízíme:

    • Různorodou, zajímavou a dynamickou práci
    • Perspektivu profesního a osobního rozvoje
    • Odpovídající platové ohodnocení
    • Služební telefon, notebook, automobil

Pro zařazení do výběrového řízení zasílejte své CV.

Budeme Vás kontaktovat.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

České Budějovice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Multisport karta, Kultura, Příspěvek na dopravu, Služební auto, Mobilní telefon,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

10.9.2018