Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Provozní údržbář s vyhl. 50 - Praha 9 - Prosek, lze i na ŽL!

Pro našeho klienta, renomovanou společnost v oblasti facility managementu, hledáme provozního údržbáře - elektrikáře pro správu administrativní budovy v Praze 9 na Proseku.

Náplň práce:

  • údržbářské práce elektro, stavebního, instalatérského, případně zámečnického charakteru
  • průběžné prohlídky domu, prevence problémů
  • komunikace s dodavateli

Pracovní doba:

Střídání směn: 1. týden Po – Pá 7-15.30, 2. týden Po - Pá 10.30 - 19.00 POZNÁMKA: obdobnou pozici nabízíme i v administrativní budově v Praze 1, v Praze 5 - Nových Butovicích a v Praze 9 - Letňanech, dále hledáme ENERGETIKA do Letňan na POLOVIČNÍ úvazek (mzda 22 000 Kč na pracovní smlouvu, případně 30 000 Kč na ŽL, obvyklá pracovní doba 8.00 - 12.00)

Požadujeme:

  • vyhl. 50 §6
  • manuální zručnost, technické myšlení
  • zkušenost s údržbou nemovitostí, komunikativnost, upravený zevnějšek
  • zpočátku smlouva na 1 rok, poté na dobu neurčitou
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • Nástupní mzdu 30 000 Kč po zkušební době 30 000 Kč
  • placené veškeré přesčasy
  • stravenky v hodnotě 85 Kč
  • penzijní připojištění 500 Kč měsíčně
  • 27 dnů dovolené
  • multisportkarta
  • zázemí velké společnosti - možnost vertikálního i horizontálního pohybu uvnitř firmy
  • pozice vhodná i pro fyzicky zdatné důchodce, kteří ještě nechtějí odejít z trhu práce

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha (Praha 9 - Prosek)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro důchodce

Zařazeno v oborech:

Služby
Úklid/údržba

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

30000 - 32000 Kč/měs.

Datum zadání:

14.2.2020
OK
/* Not affection functionality */